Tupého-cyklotrasa-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tim 25. mája 2020

Dobrý deň, na Tupého pribudlo v poslednej dobe niekoľko retardérov. Na 900m úseku je ich už 6 (slovom šesť). Ide o plné retardéry od okraja po okraj cesty. Môžem bez problémov predpokladať, že kompetentní veľmi dobre vedeli, že cyklistom to spôsobuje prekážky v ceste. Takže naschvál komplikujú už aj tak neradostnú situáciu v cykloinfraštruktúre. Je potrebné zabezpečiť na tomto úseku bezbariérový prechod pre bicykle, kolobežky a pod.

26. máj 2020

Peter Ambrož

Súhlasím. Táto ulica už dávno prekročila svoju kapacitu.
26. máj 2020

Miro X.

dtto, súhlas. Veľa neprehľadných zákrut skrz oplotenie, rýchlo jazdiace autá = časovaná bomba.
26. máj 2020

Jardo Mladší

hlavne to je ukradnutá ulica.je to totiž cesta do železničného depa,ktoré ju aj financovalo.len zrazu po 89 aby sa tam začalo stavať ju nejakým zázrakom ukradli.....
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania Tupého ul. je zverená MČ BANM v dĺžke 1192m a priemernej šírke 4m. Cyklotrasu tu nie je možné vybudovať. Retardéry boli osadené na základe požiadavky občanov z Tupého ul. Bol vypracovaný projekt organizácie dopravy a odsúhlasený Krajským dopravným inšpektorátom a určený cestným správnym orgánom.

Kancelária starostu
29. máj 2020

Peter Ambrož

Myslim ze samosprava si neprecitala, co bolo predmetom tohoto podnetu..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.