Furdekova - chýbajúce stromy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Radoslav Guniš 27. mája 2020

Dobrý deň,
navrhoval by som v trávnatom páse od školy po odbočku z Furdekovej na Mlynarovičovu vysadiť zeleň - stromy, ktoré by akusticky a vizuálne oddeľovali cestu od bytoviek.

27. máj 2020

orel

Áno, plne súhlasím s výsadbou stromov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania