Pri seči - živý plot vytŕčajúci do jazdného pruhu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ajeťák 27. mája 2020

V časti medzi nadjazdom Jantárová cesta a ČSPH Shell je živý plot vytŕčajúci do jazdného pruhu, a obmedzuje vozidlá, prosím o jeho úpravu, presadenie, prípadne vysadenie nového (nie o jeho zničenie a nechanie prázdneho miesta!! ale o náhradu.
Ďakujem :)

11. jún 2020

Ajeťák

Aj keď to tu bolo bez reakcie, tak včera som si všimol, že živý plot netrčí do cesty, ale neviem, či ho napravili alebo odstránili...
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kríky sú strihané pravidelne podľa letného operačného plánu 2 krát za sezónu(1.4.-15.10.).

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania