Betliarska - suché stromy nad chodníkom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Antoan 29. mája 2020

Suché stromy nad chodníkom ohrozujú chodcov a môžu padnúť na cestu. Pri silnom vetre sa odlamujú konáre a padajú na chodník. V okolí je niekoľko podobných stromov, ktoré potrebujú orezať , alebo odstrániť úplne.

13. júl 2020

Antoan

Prosím opätovne preposlať samospráve.
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. júl 2020

Antoan

Doteraz neboli stromy orezané a zabezpečené pred pádom konárov na chodník a cestu. Naďalej ohrozujú chodcov a premávku.
27. júl 2020

Antoan

Prosím o preposlanie tohto podnetu.
30. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania