Studenohorská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

sú tu dva priechody pre chodcov ktoré nie sú označené a okrem toho v smere jazdy áut sú parkovacie miesta ktoré nie sú ani len viac ako meter od priechodov. buď treba zrušiť priechody alebo parkovacie miesta pretože tak nie je vidieť ak tam niekto stojí.

28. máj 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

Určite nie priechody.
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, tento podnet bude prerokovaný na Komisii dopravy, územného rozvoja a výstavby.

S pozdravom

Mgr. Magdaléna Hammerová
Referentka
Referát revitalizácie verejných priestranstiev
Miestny úrad MČ Bratislava – Lamač
Malokarpatské námestie č. 9
841 03 Bratislava
t.č.: 02/64 78 00 65

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.