Vyšehradská - riešenie dopravnej situácie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
harweyko 29. mája 2020

Dobry den, pred cca 2 mesiacmi bolo na zaklade podnetu (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/84731/vysehradska-chybajuce-dopravne-zrkadlo) osadene dopravne zrkadlo sprehladnujuce vyjazd od bytoveho domu na Vysehradsku ulicu (vid obrazok z 22.05.2020). Tento tyzden bolo zrkadlo spolu so znackou pozdlzne parkovanie odstranene a boli nahradene dvoma rovnakymi znackami - Prechod pre chodcov - jedna s vystraznym svetelnym znamenim a druha povodna znacka, vid obrazok z 28.05.2020). Vzhladom na parkovanie vozidiel (vid prava strana fotografii) sme sa zasa dostali do stavu, ze vyjazd na ulicu Vysehradska je neprehladny a vodic vychadzajuci na cestu musi vystrcit nos auta do jazdneho pruhu, aby videl z prava prichadzajuce vozidla. Je mozne prehodnotit tento stav?

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je už vyriešený. Po dokončení obnovy značenia priechodu bolo zrkadlo vrátené na povodne miesto 25.6.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania