Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 02. mája 2014

Poskodeny chodnik na Starej vinarskej ul.

04. júl 2021

Martin Uváček

Medzičasom opravené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania