Astronomická-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

vandalizmom poškodený kôš, ďakujem za skorú výmenu

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné koše osádzala MČ Ružinov. Podnet na ňu preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Ružinov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. júl 2020

Dominik

dobrý deň, uľahčím Vám to, kôš bol medzičasom, pravdepodobne po inej linke ako Odkaz pre starostu, opravený. Prosím administrátora o úspešné ukončenie problému. ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania