Tyršovo nábrežie - poškodená lavička

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 29. mája 2020

Na Tyršovom nábreží sú poškodené lavičky.

07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

práce na opravu lavičiek boli zadané nášmu dodávateľovi.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. október 2020

Martin

Lavičky sú opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania