Šancová-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter 31. mája 2020

Nebezpecny vyjazd z Belehradskej na Sancovu. Najprv tam bola reklamna tabula, ktora bola s úspechom odstranena. Dakujeme. teraz sa nasiel nejaky neprisposobivy spoluobcan co si tam pekne odstavil motorku a zaplachtoval ju. Do krizovatky nie je vidiet nic. Prosime zvysit hustotu stlpikov, aby sa tam nezmestili motocykle. vdaka

02. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
obávam sa, že podľa zákona sa môže parkovať motorka na chodníku bez obmedzenia.
S pozdravom.
02. jún 2020

Peter

Zavadzia vo vyhlade. Denne denne su tam kvôli tomu kolizne situacie. Uz to bolo hlasene aj mestskej policii, uvidíme. Mozno staci len trosku drgnut do motorky a majitel sa zbada ;-)
02. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
obávam sa, že podľa zákona sa môže parkovať motorka na chodníku bez obmedzenia. Ja nehovorím, že s tým súhlasím, osobne s tým nesúhlasím, ale je to proste tak.
"Zavadzanie na chodníku" zákon nepozná. Môžete ma mínuskovať koľko chcete, ale možno by bolo praktickejšie skúsiť argumentáciu s použitím dikcie zákona.
"Drgnúť do motorky" je fajn, ak to, pravda, nie je "poškodzovanie cudzej veci". V zmysle zákona.
S pozdravom.
04. jún 2020

Peter

Bozechran poskodzovat!!! Este to!!! :-) Aby to niekoho zo susedov nedajboze nenapadlo, kym sa rozhybu organy co to maju odpratat a zabezpecit bezpecnost krizovatky.
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ mesto nedokáže s Vašou žiadosťou nič robiť. Parkovanie na chodníku je v tomto prípade legálne. Asi súhlasíte, že osadenie stĺpikov by problém nevyriešilo. S príchodom parkovacej politiky sa situácia zlepší, keďže sa počíta aj s vybudovaním statí pre motocykle.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. júl 2020

Michaela

Šancová-parkovanie-problémové

Dlhodobo (niekoľko mesiacov) zaparkovaná motorka na mieste vyznačenom tyčami ako zákaz parkovania, bráni vo výhľade pri výjazde z ulice Belehradská na Šancovú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania