Kalištná-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený

Prosí o doplnenie koša keďže sa smeti kópia pri mantineloch. Ďakujem

27. júl 2020

Karol Karol

Pribudla Billa taška na smeti.
28. júl 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

považujete to za vyriešenie podnetu?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
23. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Denova sa stará o čistotu DNV v maximálnej miere. Dnešné fotografie nepotvrdzujú nevyhnutnosť doplnenia košov.

Ing. Helena Jankovičová Kováčová
Vedúca oddelenia IT, MČ Ba-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania