Drvič náprav - Mlynské nivy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 05. mája 2014

A toto je ďaľšie zanedbané bratislavské železničné priecestie.

09. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta je v správe magistrátu hlavného mesta, mestská časť Ružinov preto nezabezečuje opravy tejto komunikácie. Mestská časť Ružinov bude tento rok opäť meniť celé povrchy vozovky na cestách, ktoré spravuje - Ondrejovova v úseku od detského ihriska po Borodáčovu ulicu, Tekovská, druhá etapa Papraďovej, časť Stachanovskej, druhá etapa Ružovej doliny, Brestová a Polárna.

Miroslava Štrosová, hovorkyňa MČ Bratislava-Ružinov
09. máj 2014

Vratislav K.

Vážená pani Štrosová, keďže uvedený úsek je v MČ Bratislava-Ružinov, tak by ste mali magistrát hlavného mesta informovať a žiadať odstránenie tejto poruchy na komunikácii.
14. jún 2014

Vladimír G.

Pani hovorkyna Strosova, ste mimo temu " ... ktoré spravuje - Ondrejovova v úseku od detského ihriska po Borodáčovu ulicu, Tekovská, druhá etapa Papraďovej, časť Stachanovskej, druhá etapa Ružovej doliny, Brestová a Polárna."
Nezabudli ste na Ruzovu dolinu v useku Klincova-Zahradnicka?
14. jún 2014

Kristián H.

Pani Strosova, myslite si, ze takyto stav cestnej komunikacie na uzemi MC Ruzinov je v poriadku?
02. august 2014

Martin J.

A je to! Takto sa "riešia" problémy v Bratislave!
10. marec 2015

Kravec J.

Stale ziadna naprava - cize ziadna oprava!
12. august 2015

Anonymný užívateľ

Dnes som tadiaľ prechádzal.
Dali tam pár asfaltových záplat a prejazd konečne, ako tak, civilizovanejší.
01. marec 2018

Michal

Čo bráni odstráneniu koľajníc? opravy tomu nepomôžu, cestujem tadiaľ už viac ako 3 roky a vlak som tam nevidel ísť a iba to komplikuje dopravu a ničí tlmiče. momentálne na tejto ulici stávajú niekoľko bytoviek, takže pribudne viac ako 1000novych ľudí, min 500aut, ktoré budú denne prechádzať týmto prežitkom. je v pláne to dať do normálneho stavu, nemyslím opraviť. kto je kompetentný sa k tomu vyjadriť? v správe koho je cesta? koľajnice? ďakujem za odpoveď
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priecestia nespadajú pod našu správu. Je potrebné obrátiť sa na vlastníka, nakoľko platí tu aj ochranné pásmo.

Hlavné mesto SR Bratislava
26. marec 2018

Anonymný užívateľ

Hlavné mesto SR Bratislava, to akože občania majú riešiť zničené železničné priecestie, zisťovať vlastníka, kontaktovať, spisovať petície, ...?!
12. jún 2019

Michal

Vidím že tu cesta nevedie, zjavne pomôže len návšteva u kompetentných alebo zobrať bager a koľajnice svojpomocne odstrániť. mimochodom 20metrov od cesty, smerom po cykloceste, kde kolajnice pokračovali ich odstránili. to už je majetkom niekoho ineho tera? cestu vlastní súkromná osoba? je to na hambu dopisovať si tu o tomto probléme viac ako 4roky.
13. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Najlepšie riešenie by bolo odstránenie tých kolajníc vedúcich cez cestu, ale musím povedať, že teraz par týždňov dozadu tie diery magistrát aspoň zaplátal aj keď to nieje komplexné riešenie daného úseku.
13. jún 2019

Anonymný užívateľ

A pretože tam prebiehajú mohutné developerské manévre, tak to bude za pár týždňov rozbité zas!
17. jún 2019

Michal

koleje sú odstránené z oboch strán, ostali iba na vozovke. kto je majiteľom cesty, resp cesty keď nie mesto? prečo sa popri cyklotrasy kolaje vybrali a na ceste nie?
17. jún 2019

Anonymný užívateľ

Učebnicový príklad galimatiášu na MÚ Ružinov!
17. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Admin, by mohol podnet opätovne poslať na magistrát a ten by mal vyzvaťmajiteľa k oprave resp. odstráneniu koľajníc..
19. júl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň admin, mohli by ste podnet opätovne poslať na magistrát aby v danej veci vyzval vlastníka na odstránenie koľajníc.
Ďakujem
21. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. október 2019

Ing. Peter Danovsky

Mlynské Nivy-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobrý deň, na ulici Mlynské Nivy pri Metrostave sa nachádza železničné priecestie, ktoré je dlhodobo nevyužívané, drevené podvaly sú v zlom stave, čo ničí tlmiče aút pri prejazde. Stačilo by vybrať drevené podvaly a zaasfaltovat uvedený úsek medzi kolajnicami. Ďakujeme
17. december 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vyriešené.
17. december 2019

Michal

dočasne áno :) je to pokrok a posun oproti stavu minulému. keby sa neprepadla cesta kúsok vedľa, tak by ani toto asi nebolo. tu dúfam že do 2rokov urobia novú asfaltku
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Skoro 3 mesiace to bolo ok. Momentálne sa opravená časť opätovne rozpadá čomu sa ani nečudujem kedže asfalt bol položený na drevo ktoré bolo medzi kolajnicami. Admin podnet je opätovne aktuálny prosím o preposlanie na magistrát ktorý tuto opravu realizoval. Ďakujem
16. február 2020

Ružinov - Prievoz

Drvič náprav sa vracia...
24. február 2020

Michal

znova to ide dole, keď opravia cestu z dôvodu prepadu ore pokazený vodovod, tak znova začneme ničiť autá. ďakujeme za ne-konanie
24. február 2020

Michal

tie isté koľajnice tu končia ( je to smerom na cyklochodník ), treba sa asi zjavne do toho viac "obuť" keď tam to šlo odstrániť a na mieste kde si ničíme pneumatiky a tlmiče to vyriešiť nedokážeme?
08. marec 2020

Michal

haló, pls.o znova na posunutie samospráve, treba to riešiť alebo nám predplatíte opravy v pnesuervise?
10. marec 2020

Odkaz pre starostu

Podnet riešený v podnete č 10161

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
20. október 2020

Michal

a doookola môžeme to riešiť ďalších 20rokov. Treba opravu...alebo ideálne..? zrušiť tie koľajnice a ušetrí sa kopec peňazí za opravy ✌️
29. december 2020

Michal

pls o obnovenie podnetu! a zase zaplátať... keďže sa nevieme po rokoch dopracovať kto je za to zodpovedný a ako by šlo tie nezmyselné nepoužívané koľajisko odstrániť 😌
29. december 2020

Michal

.... písal sa rok 2013....
30. december 2020

Anonymný užívateľ

Položiť asfalt na drevené podvaly môže len korunovaný...
07. február 2021

Michal

drtič náprav zase aktívny!!! pls urgent poslať na kompetentnú inštitúciu!!!🦸
20. február 2021

Michal

naozaj? počkáme na to kým začneme chodiť do autoservisov? prosím o urýchlené riešenie a posunutie podnetu 🙏
03. marec 2021

Michal

V mene našich automechanikov prosíme o urgentne otvorenie podnetu 🙏 a opravu. Ďakujeme
03. marec 2021

Anonymný užívateľ

Miško, a nechcel si ako automechanik napísať, že žiadate o zaradenie podnetu ako Vyriešený?
;-)
03. marec 2021

Michal

😆 keby som bol automechanikom zrejme by som bol aj rád že bude roboty, no som na druhej strane mince.. hlavne som za to, aby sa nezmyselné kolaje vyberali a ludia by si mohli medzi sebou písať i príjemnejších veciach toľké roky, nie o týchto dierach čo tu vždy pár mesiacov po za-platani musíme riešiť 🙏
03. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: @Hlavné mesto SR Bratislava, vedeli by ste nám prosím pomôcť kontaktovať spoločnosť Peris, a.s.?
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ s týmto pomôcť nevieme.
Nakoľko sa však jedná o urgentný problém na komunikácii v našej správe, výtlk sme objednali na opravenie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? jar 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. marec 2021

Anonymný užívateľ

Tie koľajnice - tzv. vlečka - sú už roky nefunkčné.
Už dávno mali byť odstránené a urobený nový povrch toho kúska vozovky.
A tak sa do dnešného dňa stále dookola komunikuje, odpovedá, vyhovára... a opravuje a láta tento krátky úsek cesty!
25. marec 2021

Lukáš

Mlynské Nivy-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dlhorocne neodborne opravovanie tohto zbytocneho priechodu formou asfaltovania dreveneho podkladu predstavuje iba neumernu financnu zataz a problem si vyzaduje komplexne riesenie.
25. marec 2021

Anonymný užívateľ

Lukáš, presne zhodnotené.
U nás to funguje presne tak.
Komunálny úradníci chodia - že akože na preverenie stavu - a potom dookola to zaraďujú do rozpočtov a plánov opráv. A potom tam pošlú raz za rok maníka s fúrikom asfaltu!
Namiesto toho, aby to urobili raz a odborne, tak to naťahujú.
Oni jednoducho milujú byrokraciu a stohy papierov!
14. apríl 2021

Ružinov - Prievoz

Už to je opäť zaplatané. Uvidíme do kedy to zas vydrží.
14. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň.

Vedeli by ste pridať sem foto?

Ďakujem,

Andrej Shadura
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
16. apríl 2021

Michal

Chcel by som len upozorniť, že týmto zaplatanim podnet nekončí, takže prosím nedávať do stavu Vyriešené 🙏 V tejto chvíli treba riešiť systematické riešenie. môže osloviť magistrát alebo kompetentný orgán firmu ktorá vlastní túto vozovku, a v záujme obyvateľov s ňou rokovať o možnosti odstranenia kolaji ✌️ alebo to máme riešiť my občania? Ako vieme pomôcť?
17. apríl 2021

Anonymný užívateľ

A takto táto fušerina vyzerá detailnejšie!
17. apríl 2021

Anonymný užívateľ

A takto táto fušerina vyzerá detailnejšie!
07. máj 2021

Lukáš

Odkaz pre starostu, je možné prostredníctvom vás zistiť majiteľa predmetného priecestia? Je evidentne, že sa k nemu magistrát nehlási, nakoľko boli pred niekoľkými rokmi na trati vykonávané činnosti a všetci sa tvária, že je to riadna trať je k veci požadovať od vlastníka riadnu opravu priecestia v plnom rozsahu
10. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň Lukáš,

žiadnymi takými informáciami my nedisponujeme.

Andrej Shadura
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
10. máj 2021

Anonymný užívateľ

Lukáš, napíš priamo na magistrát. Sme zvedaví, čo vypotia 😉
12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

oprava výtlku bola zadaná nášmu zmluvnému dodávateľovi.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. máj 2021

Michal

opravili a za pár dní sme tam kde sme boli. aktuálne takto zase..
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Michal,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania