Nobelovo námestie - poškodené schody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Tomáš 01. júna 2020

Dobrý deň,

V budove kde je obchod Billa zozadu pri vchode ku Plynomeru, sú totálne zdemolované schody z ktorých sa úplne odlepila dlažba. Prosím o opravu, ďakujem.

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko je uvedená stavba súpisné číslo 3265 postavená na pozemku p.č.4921/2, k.ú. Petržalka, v súkromnom vlastníctve obchodného reťazca BILLA a schody sú jej súčasťou, odporúčame obrátiť sa s podnetom na odstránenie závad, na príslušný stavebný úrad MČ BA-Petržalka, ktorý vyzve vlastníka budovy k náprave vzniknutej situácie.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania