Zadunajská cesta - poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Tomáš 01. júna 2020

Dobrý deň,

Poškodená, stará a postriekaná skriňa s hlavným uzáverom plynu, neviem či to patrí do kompetencii mesta, ale dám to tu.

Ďakujeme

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SPP
01. júl 2020

Tomáš

Ja som už začiatkom Júna písal aj do SPP, som zvedavý či sa to nejako pohne.

T.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania