Nobelovo námestie - zdemolované schodisko v zadnej časti bytovky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomáš 01. júna 2020

Dobrý deň,

Nahlasujem toto posprejované a zdemolované schodisko v zadnej časti bytovky na Nobelovom námestí. Bolo by dobré ho aspoň očistiť, optimálne aj omietnuť, najlepšie rovno vymeniť za nové kovové.

Ďakujem

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Budeme sa opravou, prípadnou výmenou v najbližšom čase zaoberať.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania