Zadunajská cesta - krivé a vyblednuté stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomáš 01. júna 2020

Dobrý deň,

Dávam do pozornosti krivé a vyblednuté stĺpiky.

Ďakujem

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Budeme pracovať na revitalizácii stĺpikov čo najskôr.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.