Brančská - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Táto značka je odtrhnutá a prekáža chodcom pri chôdzi po chodníku.

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku značku napravili.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. jún 2020

Dusan

A to ako opravili? Hentu zarbanicu dole vpravo nevideli??? Ci boli slepi?

No okamzite ich tam poslite znovu a nech tu carbanicu daju dole.
Ale na vlastne naklady!!!!

P.S.: Zadavatel Peter, ty si s takym vyriesenim akoze uz spokojny???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania