Snežienková-parkovanie-problémové


Uzavretý

V NOU napriek žltým čiaram sa blokuje cesta tak že je problém prejsť aj pre sanitky.

03. jún 2020

Andrej

to iste aj pred srdcovym ...
20. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Expozitúra MsP BA III uvedený podnet preverila. Hliadkou mestskej polície bolo na mieste zistené, že sa jedná o areál NOU, ktorý je uzatvorený a nie je miestom verejne prístupným. Vjazd do areálu je regulovaný a kontrolovaný SBS. Na základe týchto skutočností môže mestská polícia konať pri porušení zákona o cestnej premávke v tomto areáli iba na základe oznamu správcu komunikácie.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania