Rozkopaný chodník na Botanickej 39

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Kadiaľ mám ísť? 🤔

05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nahlásené podnety sa aktívne riešia so zhotoviteľom. Aj v tomto prípade bol vyzvaný o okamžitú nápravu. Súčasné nedostatky sľúbil zhotoviteľ odstrániť do budúceho týždňa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania