Budovateľská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Bariérová a nevhodná obchádzka parkovania, navyše slabo viditeľná reťaz pri vstupe na parkovisko, čo môže viesť k úrazom vo večerných hodinách, keď chodci skracujú cestu cez parkovisko.

01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania