Pri Šajbách-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

prosim o odstranenie zlomenho konaru na zastavke pri sajbach smer vajnory a o zabezpecenie adekvatneho osetrenia stromu nie je to jediny suchy konar na nom, dakujem

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, o čistou na Vami uvedenej zastávke MHD sa stará MČ Bratislava – Rača.
Kosenie a údržba zelene na susediacich plochách zastávky presahuje rámec činností, ktoré na zastávkach MHD vykonáva DPB, a. s.
S uvedeným podnetom je potrebné sa obrátiť na správcu komunikácie, ktorým je v tomto prípade zrejme Magistrát Hl. mesta SR – Bratislavy.
Kto? Magistrát hl. m. Bratislavy

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.