Harmincova-zastávka MHD -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jana Landova 02. júna 2020

Žiadam o vyjadrenie, prečo nie sú na ulici Harmincová spravené zastávky MHD mimo jazdných pruhov. Ide o frekventovanú cestu a autobusy sa kvôli hustote premávky a vedľajším cestám nedajú obchádzať. V oboch prípadoch je v okolí na pozemkoch dostatočne veľa miesta na vytvorenie plnohodnotných zastávok. Žiadam tiež o vyčíslenie ceny zastávok a porovnanie so súčtom ceny paliva a brzdných platničiek a kotúčov a strateného času občanov v autách.

02. jún 2020

SelfMan

Toto je otazka na Magistrat, ktory uz X rokov pripravuje rekonstrukciu Harmincovej. V ramci nej by malo dosjt aj k vytvoreniu zastavok mimo hlavne pruhy.
vid reakcia z 2017 roku
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/31502/vozovky-v-dubravke
aj tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/8993/krizovatka-harmincova-m-sch-trnavskeho

1.10.2019 Výkup pozemkov pre rozšírenie Harmincovej ulice je takmer ukončený
https://reality.trend.sk/komercne-nehnutelnosti/vykup-pozemkov-pre-rozsirenie-harmincovej-ulice-je-takmer-ukonceny
02. jún 2020

Martin CHUDY

a prešlo ďalších 8 mesiacov a nič, Harmincova je dlhodobo tankodrom Hrozné - len sa sľubuje, sľubuje a skutočnosť je taká že z Dúbravky sa dostanete po rozbitej Alexyho kde už jazdia aj kamióny z VW , rozbitej Harmincovej alebo na smer Karlova ves kde kvalita cesty je už tiež katastrofálna, bravo magistrát - ale dúfam, že nezabudnete poslať zvýšenú vyrubenú daň z nehnuteľností občanom . ....
02. jún 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

ved uz idu robit TELEPORTOVACIU ZASTAVKU MIMO GALAXIE:: ZA TEN CAS BOLA karantena, cernoch prezident usa, zena prezident svk, revolucia v digitálnom svete.. co este prelomne nas napada za ten premrhany cas co sa PREMRHAL:::
11. jún 2020

Monika

Už tri roky počúvame, že Harmincova sa nerozširuje, lebo zostáva nevykúpená časť pozemku už iba jediného majiteľa. S ostatnými sa už dávno dohodli a sú vykúpené. Nechápem, prečo to tak dlho trvá, nevedia si toľké roky urobiť poriadky s jedným majiteľom? Dokedy to bude trvať? Najhoršie je, že aj stavebné mechanizmy, chodiace do bočnej uličky na stavbu Čerešne- 2 etapa ničia cestu stále viac a viac.
11. jún 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

davam 5 e na odkupenie pozemku z mojej navysenej dane pre vallo team a jeho novych spolupracovnikov...
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v rámci rozšírenia Harmincovej ulice má byť preriešené aj premiestnenie zastávok. Pre viac informácií k stavu projektu sme sa obrátili na Generálneho investora Bratislavy. O stanovisku Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. júl 2020

Tommy Statham

A kedy nás budete informovať?
30. júl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslaný Magistrátu,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
03. august 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

na mieste dubravcanov by som sedel u pana primator, a pana starostu kazdy bozi den a cakal na opravu cesty, vybudovanie zastavky a to OKAMZITE uskutocnit!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania