Cesta mládeže-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Rozbité lampy v oblasti Kaplnky pokoja pri Železnej studničke. Prosím o opravu osvetlenia alebo, ak to nie je možné, o odstránenie zbytočných stĺpov a o úpravu terénu po odstránených stĺpoch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania