Cesta mládeže-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Zničený stojan na kôš (alebo čo to bolo) na Železnej studničke. Prosím o opravu alebo o odstránenie vrátane úpravy terénu po prípadnom odstránení.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania