Škultétyho-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Dobrý deň, prosím Vás, komu alebo čomu majú slúžiť tieto zátarasy pri chodníku na Škultétyho ulici? Očakáva sa prechod tankov? Ak nie, tak toto riešenie, nech je to riešenie akejkoľvek ppotreby kohokoľvek, nie je vhodné do širšieho centra mesta v 21. storočí. Prosím o odstránenie a civilizované riešenie.

02. jún 2020

Peter Ambrož

nahodou, zeleznicne prazce su efektne. ak by sme uvazovali rovnakou logikou, tak tie budovy za zatarasami nevyzeraju o nic lepsie a tiez sa mi do mesta 21. storocia nehodia. vec vkusu no :) ale myslim si, ze to je aj tak len docasne riesenie. tie prazce myslim.
02. jún 2020

Peter Oravec

So slovom "dočasnosť" má táto krajinka zlé skúsenosti.
Jednotka dočasnosti? Jeden "furt".
03. jún 2020

Andrej

ako vidim stale sa jazdi po chodniku
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného pozemok patrí ŽSR. Zábrany okolo chodníka vedúceho k ul. Škultétyho cez filiálku boli osadené ŽSR na základe podnetov od obyvateľov Račianskej ul. Vozidlá prechádzajúce touto trasou porušujú zákaz prechodu cez filiálku. Jazdou ohrozovali prechádzajúcich občanov cez chodník a znečisťovali komunikáciu vedenú k Račianskej ul. rozjazdenou zeminou , v čase dažďa blatom .

Kancelária starostu
09. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
zábrany niekto odsunul, takže stratili zmysel.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
23. jún 2020

Andrej

Škultétyho-Automobily-iné

Autá pravidelne jazdiace po vyznačenej cestičke pre chodcov a cyklistov. Chodník je nimi už viditeľne poškodený.
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania