Škultétyho-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Miroslav 02. júna 2020

Prosím o odťah dlhodobo odstaveného vraku na pozemku Hlavného mesta(parcela C 11480/1), z ktorého si už vandali spravili po rozbití zadného okna úkryt a po nociach sa tam zdržiavajú. Vozidlo bez kolies, bez EČV a bez platnej TK a EK.

29. jún 2020

Andrej

Auto stále stojí. Nemá oznámenie o odstránení.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania