Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Zbytočný stĺp a poškodená, hrdzavá, deravá lampa (alebo čo to bolo) na Dvořákovom nábreží pri Moste SNP. Prosím o odstránenie.

02. jún 2020

jajboli

Keď sme pri tých stĺpoch, ja nerozumiem "logike" ako s tu spravuje verejný priestor. Pri Rover Parku sú moderné stĺpy osvetlenia, úsek od RP po Most SNP sú staré stĺpy osvetlenia na nábrežnej promenáde a od Mostu SNP sú historické stĺpy VO. Úplne bez ľadu a skladu, kto si čo zmyslí. To fakt nie sú schopní ani na promenáde od Riviéry po Euroveu dať rovnaký mobiliár vrátane osvetlenia????
10. jún 2020

Monika

Taká typická Bratislava. Pozemky na nábreží rozdelené medzi rôznymi vlastníkmi a tí si môžu robiť, čo chcú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania