Lietavská - zle viditeľná značka na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 02. júna 2020

Na Lietavskej pribudla nová dopravná značka spolu s varovaním oranzovim preblikavacom ktorí zatienili listy stromu*

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Čo najskôr to budeme riešiť.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
09. jún 2021

Peter

Zarastena dopravná značka [preblikavaci oranžové svetlá] Ďakujem
10. jún 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, orez stromu z dôvodu zlej viditeľnosti dopravnej značky sme zadali k realizácii na oddelenie správy verejných priestranstiev.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
30. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci Oddelenia správy verejných priestranstiev orezali konáre stromu, ktorý znemožňoval viditeľnosť dopravnej značky.

Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania