Krasinského-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Marian Kolejak 02. júna 2020

Dobrý deň,
chcel by som nahlásiť chýbajúce dopravné značenie na ulici Slovinska križovatka s ulicou Bulharska. Z pôvodného značenia ostala už len tyč a značka chýba. Predpokladam , ze je to znacka max rychlost 30 km, ktora je zrusena vedlajsou cestou kusok pred znackou. Vela aut vychadza dned za krizovatkou na cestu od Nerudovej ulice (Hotel 21) pozri na fotke vpravo biela budova s napisom Cyklo. Auta sa casto rutia 60-kou od chybajucej znacky do krizovatky, potom auta od Nerudovej ulice nemaju sancu bezpecne vyjst na Bulharsku ulicu. Dakujem

02. jún 2020

Floralys

paci sa mi ta bohata zelen v chodniku ❤
03. jún 2020

Andrej

neustale tam obtazuju rychlou jazdou na Krasinskeho a ignoruju 30tku , pricom tam je velmi uzky chodnik a ked prsi no este lepsie...to iste Bulharska tam uz mala byt rychlost dana na 40tku davno...
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že chýbajúce dopravné značenie sa nachádza na Krasinského ulici, v správe mestskej časti Bratislava-Ružinov. Podnet z tohto dôvodu preposielame do zodpovednosti mestskej časti Ružinov.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania