Revúcka-potrebná údržba kríkov a okolia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobry den, poprosim Vas o udrzbu novovysadenych krikov, priestor treba precistit od buriny a vysypat mulcovou korov. Vopred dakujem.

04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol zadaný dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania