Budovateľská-vertikálna značka pohodená na zemi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Na krizovatke Budovatelska a Velehradska zabudnute/pohodene dopravne znacenie

04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upozornili sme dodávateľa na značenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. august 2020

Lubomira

znacky boli odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania