Krajná-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Bielik 05. júna 2020

Dobry den,
na chodniku trci z betonu kus zeleznej trubky v mieste kde chodnik prechadza do cesty. Tato trubka nie je dobre viditelna a zaroven je ohnuta proti smeru v ktorom vychadzaju ludia na chodnik. Pre cyklistov sa moze jednat o extremne nebezpecny predmet pre horziace napichnutie sa. Trubka je silna a zabetonovana, preto nie je mozne ju vytiahnut alebo odrezat bez pomoci techniky.
Prosim o odstranenie tejto trubky a jej zarovnanie s povrchom.
dakujem
Bielik

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stĺpik bol odstránený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2020

Martin Bielik

Dakujem za velmi rychle a kvalitne vyriesenie problemu. Velmi dobra praca, len tak dalej !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.