Priehradná-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 04. júna 2020

Dočasné dopravné značenie umiestnené v strede chodníka úspešne blokujúce celú jeho šírku.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v týchto dňoch prebieha oprava komunikácie na Priehradnej ul. Komunikácia bola poškodená z dôvodu havárie vodovodného potrubia. Práca si vyžadovala z technologického a bezpečnostného hľadiska čiastočne obmedzenie premávky na komunikácii a na chodníku. Dovoľujeme si Vás požiadať o strpenie, kým práce nebudú dokončené.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet, práce boli ukončené a značenie odstránené.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania