Jedľová-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Daniela 07. júna 2020

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať z akého dôvodu je na ihrisku na Jedľovej ulici namiesto pieskoviska štrkovisko. Deti neustále hádžu štrk na šmykľavku, mimo ihriska. Robí to hluk a v období letného počasia sa nedá vydržať v byte pri zatvorených oknách. Taktiež nevidím využiteľnosť štrku. Deti si z neho nemôžu stavať hrady, a ničia si tým aj hračky / formičky. Ak je to kvôli psom tak by som rada podotkla že pokial majiteľ psovi povolí vstúpiť na ihrisko tak je to úplne jedno či sa tam nachádza strk alebo piesok. Za odpoveď ďakujem

S pozdravom obyvatelia Jedľovej ulice

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom na dopadovú plochu pre herné prvky, ktoré sú na nej umiestnené, je štrk ako materiál v poriadku. V súčasnosti sa však vykonáva hodnotenie stavu detských ihrísk podľa súčasne platného zákona a platných stanovených noriem. Po vyhodnotení komplexnej správy pristúpime k revitalizácií detských ihrísk.

S prianím pekného dňa
Kto? verejnoprospešné služby

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.