Valachovej-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

pokazena obruba pieskoviska, velmi ostre a hrdzave

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, opravu sedenia okolo pieskoviska sme zadali na riešenie dodávateľovi ihriska.

S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia
Kedy? jún 2020

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania