Riazanská-revitalizácia ulice

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Patrik 08. júna 2020

Dobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať či plánujete zrevitalizovat Riazansku ulicu (chodniky za dlažbu, viac zelené hlavne pred bytovkou riazanská 58, lavičky, smetné kose atd? Ďakujem s pozdravom Patrik

09. jún 2020

Michal

Dobry den,
suhlasim a pripajam sa k navrhu. Idealne by bolo, ak by sa dala unormalnit aj situacia s parkovanim a chodnikmi aj na sidlisku Slovany (Csl. Parasutistov + Kukucinova).
Tato oblast je celkovo dost zanedbana.

Dakujem.
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že koše v predmetnej lokalite neplánuje osadiť, keďže neeviduje nadmerné znečistenie miesta.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania