Šándorová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

15. jún 2020

Peter H.

Šándorová-osvetlenie-nefunkčné

Zboku domu Šándorova 1.
ani vedľajšia Šándorova 8 nefunguje.
16. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali spoločnosti Siemens.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania