Príjazdná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

dobry den, prosim o odpratanie mensej skladky komunalu vedla cesty, dakujem

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci hospodárskej správy mestskej časti Bratislava-Vajnory dňa 10.06.2020 odstránili komunálny odpad z daného miesta.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk
11. jún 2020

Rendezak

velmi pekne dakujem!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.