Pluhová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Roman Zimný 10. júna 2020

Dobrý deň, bolo by možné do programu kosenia trvalo zaradiť aj poľnú cestu za bytovkami Pluhová 12 a Pluhová 14 ..? Táto poľná cesta je vo vlastníctve mestskej časti a vôbec nie je udržiavaná - zarastá vysokou burinou a postupne už aj náletovými kríkmi. Vďaka za ústretovosť)

24. jún 2020

Roman Zimný

Ďakujeme za expresné vybavenie - na túto burinu sme skutočne nemali techniku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.