Cesta na Kamzík-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Viktor Jánoš 10. júna 2020

Oproti schodom ku televíznej veži je jeden vysoký mohutný suchý strom (asi buk). Treba ho vyrezať, aby nespadol na cestu.

11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie, pôjdeme to vyriešiť.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 2.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
23. jún 2020

Viktor Jánoš

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania