Poškodený chodník na rohu Černyševského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter Oravec 10. júna 2020

Poškodený chodník na rohu Černyševského, koreňmi stromu zdvihnutý betón Nebezpečenstvo úrazu chodcov. Prosím o riešenie.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daná časť chodníka spadá pod správu MČ Petržalka. Podnet im preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania