Nevädzová-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Iveta 09. júna 2020

V OC Retro bolo spustené nevhodné agresívne svietiace zelené svetlo, ktoré je vidieť široko ďaleko a znepríjemňuje život obyvateľov.

Navrhujem kompletné vypnutie osvetlenia minimálne počas nočného kľudu, a celkové obmedzenie / maximálne možné zmiernenie jasu osvetlenia počas tmy, nakoľko svetlo oslepuje aj vodičov / cyklistov na Nevädzovej ulici.

Ďakujem za skoré kladné vybavenie.

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe týchto fotiek a jedného podnetu bohužiaľ nevie mestská časť urobiť nič. Jedná sa o bočný vchod a osvetľuje bočnú účelovú komunikáciu, ktorá nie je v správe mestskej časti Ružinov.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania