Pečnianska - neaktuálna vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Žiadam odstránenie neaktuálnych značiek s prevádzkovým poriadkom parkoviska, ktoré nikto neprevádzkuje, nekontroluje. Myslím, že môžete aj na ostatných lokalitách v Petržalke kde značky bez zmyslu a využitia uberajú z verejného priestranstva.

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontroly sa vykonávajú na dennej báze. Mestská polícia opakujúcim priestupcom umiestnila už niekoľko desiatok "papúč".

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
12. jún 2020

Alexander

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď . Myslíte že by bolo možné tieto kontroly vykonávať aj cez deň?
02. november 2020

Alexander

Pýtam sa znova, myslíte, že by ste tieto kontroly mohli vykonávať aj cez deň?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.