Pri Bielom kríži-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Monika B. 10. júna 2020

Dobrý deň,

kontajner na oblečenie Humana je na ulici Pri Bielom kríži prevrhnutý. Prosím o nápravu.

Ďakujem vopred za vyriešenie podnetu.

11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Písomne sme požiadali spoločnosť HUMANA People to People Slovakia s.r.o. o rýchle vyriešenie podnetu. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
22. jún 2020

Monika B.

Ďakujem veľmi pekne. Podnet je vyriešený.
21. október 2020

marek

Treba na tomto mieste namontovať osvetlenie preto tam robia asociali neporiadok. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania