Mlynské Nivy-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 10. júna 2020

Priechod pre cyklistov ústiaci do štrku, priechod pre chodcov ústiaci na cyklochodník.

Tiež by som rád poprosil o premiestnenie tých reflexných gombíkov tak, aby boli pred priechodom a nie v jeho strede.

Plus dlhodobo chýbajúca značka cyklo/chodníka. (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/50296/znicena-znacka)

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania