Pokosenie Miletičovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. mája 2011

Na Miletičovej ulici od Trnavského mýta až ktovie kam je vysoká nepokosená trávo-burina.

31. máj 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto komunikácia je v správe Magistrátu, na rokovaní sme ich vyzvali, aby realizovali kosenie rýchlejšie a častejšie. Máme prísľub, že v najbližších dňoch bude aj celá táto lokalita pokosená.

Zuzana Maturkaničová

riaditeľka kancelárie starostu
Miestny úrad MČ Bratislava - Ružinov

Podnet bol odoslaný Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy.
17. jún 2011

K

Dodnes to nie je pokosené ...
17. august 2011

K

Opäť to tam vyzerá ako na májovom foto.
06. september 2011

K

Stále nepokosené
07. september 2011

Anonymný užívateľ

Špina a burina v koľajisku električky, v kvetináčoch, pri plote...
05. október 2011

K

Stále nič. Čím ďalej, tým horšie ...
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že odpovedáme až teraz, snažíme sa však vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Magistrát kosí každú sezónu všetky pozemky v mestských častiach v priamej správe hlavného mesta SR Bratislavy. Kosenie vykonávajú Magistrátom zazmluvnené spoločnosti Carniherba a A.I.I. Technické služby. Tento rok bolo posledné 4. kolo kosby ukončené 3.10., kosenie znova začne na konci apríla budúceho roka.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania