Údernícka - odstavené auto pred kúpaliskom Matadorka.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dlhodobo odstavené na parkovisku pred kúpaliskom Matadorka.

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Odstavené vozidlo budeme riešiť.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
S pomocou Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave mestská časť Bratislava-Petržalka zistila totožnosť držiteľa vozidla. Ten bol následne v zmysle zák. 79/2015 Z.z. o odpadoch listom vyzvaný k odstráneniu svojho vozidla v lehote 60 dní.
Ak držiteľ do vypršania lehoty dňa 13.09. 2020 svoje vozidlo neodstráni, zabezpečí jeho odstránenie mestská časť Bratislava-Petržalka.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania