Bagarova-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Dobrý deň, vyblednuté 3 značky ( 2x A6 "Nebezpečná krajnica" - pred a za križovatkou + 1x P1 "Daj prednost v jazde" priamo v križovatke) na križovatke Beňovského/ Bagarova. Prosím o nápravu. Ďakujem

14. jún 2020

Maros

Doplním, že úplne chýba horizontálne značenie – 2x prechod pre chodcov na vcelku frekventovanom chodníku od križovatky s diaľnicou po smetné koše na Bagarovej. Chodník okrem iného spája školy (Bagarova, Beňovského, Bullova) s železničnou stanicou a zastávkami ZST Lamač (mestská a prímestská doprava). Obzvlášť ráno, keď sú parkoviská plné je zlý rozhľad na cestu, chodci neorganizovanie vybiehajú spoza áut. Deti a nižšie osoby nevidia / nie sú videné dokiaľ nevstúpia do jazdnej dráhy prechádzajúcich automobilov. Takisto zlý rozhľad na cestu pravidelne spôsobuje prerastená zeleň. Problém sa opakuje / nerieši https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/31739/zelen-braniaca-bezpecnenu-prechodu-cez-cestu.
15. jún 2020

Jakub Rečičár

Zdravim, vas komentar je svojim rozsahom aj na samostatny podnet... Zvazil by som jeho zaslanie, ak je to dolezite. Pekny den
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dopravné značky sú objednané, predpokladaný termín výmeny je júl 2020.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
27. júl 2020

Jakub Rečičár

Dobrý deň, podarilo sa vymeniť len dve značky, nahlásené boli tri - prosím o nápravu. Ďakujem
29. júl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania