Suchý strom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 09. mája 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Suchy strom na Trnavskej.

20. máj 2014

Miro

Prosim o opravu ulice.Jedna sa o Trnavsku cestu. Je to kusok za zimnym stadionom.
20. máj 2014

Odkaz pre starostu

Pohľad na strom z druhej strany.
14. február 2015

Karol Bujaček

Neviem, či ten strom nie je náhodou tento. Bol tam jeden popadaný, napílený na kusy. Ale aby ho niekto odpratal, to už asi nie.
18. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Množstvo suchých stromov na Trnavskej ulici medzi ulicami Družstevná a Pri starej prachárni
Prosím o preposlanie samospráve.
18. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Množstvo suchých stromov na Trnavskej ulici medzi ulicami Družstevná a Pri starej prachárni
Prosím o preposlanie samospráve.
18. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Množstvo suchých stromov na Trnavskej ulici medzi ulicami Družstevná a Pri starej prachárni
Prosím o preposlanie samospráve.
18. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Množstvo suchých stromov na Trnavskej ulici medzi ulicami Družstevná a Pri starej prachárni
Prosím o preposlanie samospráve.
18. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania