Mudrochova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Ohnuta znacka pri schodoch do NKD. Zasahuje do parkovacieho miesta.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na poškodenú dopravnú značku. Problém evidujeme približne dva týždne pričom je u dodávateľa objednaná výmena predmetnej značky.

Jej nahradenie preto očakávame v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
29. jún 2020

Gabriel

Znacku prave opravili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania